20 Yıllık Tecrübemiz ile Sizlere Sorunsuz Hizmet Veriyoruz..!

Açılış- Kapanış : 08:00 - 20:00

Sizlere Kesintisiz Hizmet Sunuyoruz.

Garantili Ürünler

Sorularınız için Tıklayınız.

0850 888 11 48 | 0850 888 40 48

Müşteri Hizmetlerimiz

RGB Led Havuz Aydınlatma Lambaları

Havuz aydınlatma sistemleri olarak kullanılan RGB aydınlatma sistemleri otomatik renk dönüşüm özelliğine sahip olan senkronizasyonlu havuz lambalarıdır. Led sistemler olarak kullanılan ve birbirinden farklı aydınlatma renklerine sahip olan RGB led havuz aydınlatma lambaları 56 rgb ışık gücü ve 2000 lumen ampullü ışık şiddetine sahip olan 30 watt ile çalışan aydınlatma lambalarıdır. Özel havuz aydınlatmalarında, süs havuzlarında, yüzme havuzlarında ve profesyonel havuzlarda kullanılan rgb led havuz aydınlatma armatürleri ile kusursuz görünen havuzlara sahip olabilir,, istediğiniz havuz süslemesini sadece ışık ile yapabilirsiniz.

Led Havuz Lambası Özellikleri

ABS gövdeye sahip olan led lambalar ultraviyole ışıklara karşı dayanıklı olup herhangi bir şekilde aşınma veya korozyon sorunu yaşamazlar. Özel malzeme kullanıarak üretilen gövdeler kullanıcılar için alternatif montaj sistemlerine sahip olup geme tırnaklı, iç tas dış tas, o – ring sistem, tırnak – somun sistemi olarak farklı montaj yöntemleri ile kullanılmaktadır.

Kullanılan paslanmaz çelik civatalar ve montaj ayakları ile birlikte satılmaktadır. Sıva üstü ve sıva altı olarak satıla lambalar iki farklı kullanım seçeneğine sahiptir.

Yüzme havuzları, spalar ve süs havuzlarında kullanılan ve farklı renk ledleri ile renk dönüşme özelliğine sahip olan rgb lambalar ile havuzlarda dilediğiniz renk cümbüşünü yapabilirsiniz.12 volt enerji ile çalışan bu lambalar ile düşük enerji tüketimine sahip oluyorsunuz. Havuz büyüklüğüne göre tüketim miktarı azalan havuz lambaları ile faturalarınız düşü geliyor.

IP 68 sızdırmazlık özelliğine göre üretilen ve herhangi bir şekilde su altında su sızdırmayan rgb led havuz aydınlatma lambaları ile havuz aydınlatması sağlayabilirsiniz. Kullanacağınız lamba türüne göre minimum 50000 saat ile 100000 saat arasında kullanım ömrüne sahip olan lambalar uzun süreler ışıl ışıl havuzlara sahip olmanızı sağlıyor.

Akım kontrollü olarak üretilen ve sizlere sunulan lambalarda akımın yükselmesi durumunda koruma sistemi devreye girdiği için led sistemler herhangi bir şekilde zarar görmüyor.

RGB led havuz aydınlatma lambaları için öetal çerçeveler kullanılmakta olup, çerçevelerde mercekler kullanılmaktadır. Bu sayede su altında çok şık ve zarif bir görünüm sağlayan lambalar özel bir şekilde monte edildiğinde su yüzeyindeki kırılmaların ve yansımaların da önüne geçmiş olur.

İki kablolu olarak sizlere sunulan rgb lambaları 4 saniye aralıklar ile renk dönüşümü yaşarlar. Renk geçiş süreleri 4 saniye olarak ayarlı bir şekilde teslim edilen rgb led havuz aydınlatma lambaları ile havuzunuzda 9 farklı renkte ışık oluşturabiliyorsunuz.

50 derece altında sıva üstü montajı yapılan rgb led havuz aydınlatma lambaları ile su içindeki kırılmaları önleyeceğiniz gibi ışıkların su üzerine yansımalarını sağlayacaksınız. Montaj yaparken açının ideal ölçülerde olmasına özen göstermelisiniz.

Sıva altı gömme rgb led havuz aydınlatma lambaları kullandığınızda özel olarak imal edilmiş olan lamba yuvalarının sızdırmaz olması çok önemlidir. Neme karşı dayanıklı olan lambalar aynı zamanda sızdırmaz özellikte olduğu gibi besleme kablosu olarak kullanılan kablolar da hem yanmaz hem de sızdırmaz özelliktedir.

Havuz aydınlatma sistemleri olarak kullanılan rgb led havuz aydınlatma lambaları kapalı ve açık havuzlar için özel ışık şiddetlerine sahip olacak şekilde üretilmektedir. Kapalı alanlarda yer alan havuzlar için gözü yormayacak ışık şiddetine sahip olan lambalar aynı zamanda süs havuzlarının renklendirilmesinde kullanılmaktadır. Süs havuzlarını ekonomik bir şekilde süslemek ve zarif havuz süslemeleri yapmak için tercih edilen rgb led lambalar hem ekonomik enerji tüketimi hem de ekonomik fiyatları ile havuz projelerinde en fazla tercih edilen lamba tüleridir.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *