20 Yıllık Tecrübemiz ile Sizlere Sorunsuz Hizmet Veriyoruz..!

Açılış- Kapanış : 08:00 - 20:00

Sizlere Kesintisiz Hizmet Sunuyoruz.

Garantili Ürünler

Sorularınız için Tıklayınız.

0850 888 11 48 | 0850 888 40 48

Müşteri Hizmetlerimiz

300 Watt Havuz Ampulü 12 volt

Helojen 12 volt 300 watt Havuz Aydınlatma Ampulü

Havuz aydınlatma armatürleri için halojen ampuller

havuz ampulü

Par 56 Havuz Ampulü Özellikleri

Yüzme havuzları için aydınlatma ekipmanları, havuz ampulü özellikle su altında çalışmak üzere ve olası darbelere dayanıklı olarak tasarlanmış, genellikle 12V gibi düşük voltajlarla çalışan, risksiz ve tehlikesiz havuz tamamlayıcı elemanlardır.
Havuz Suyu aydınlatarak yumuşak bir aydınlatma ile artık geceleri de kullanabileceğiniz havuzunuza görsel güzellik katarlar. Betonarme havuzlar ve liner kaplamalı havuzlar için özel gereksinimler doğrultusunda ayrı tiplerde üretilmektedir.
Su altı armatürleri için özel olarak üretilen yedek ampuller, armatür tipine bağlı olarak farklı model ve güçlerde üretilmekte ve yedek parça devamlılığı sağlamaktadır. Kendi aydınlatmalarınız ile uyumluluk konusunda emin olamıyorsanız, lütfen iletişime geçiniz.
Su altı aydınlatma armatürleri ile havuzunuzun keyfini çıkardığınız saatler uzasın ve bunca emek harcayıp gururla kullandığınız bakımlı ve göz alıcı havuzunuz gündüz parıldadığı gibi, havuz aydınlatma ekipmanları ile gün batımından sonra da ışıldasın.
Halojen sualtı aydınlatma armatürleri için.
300W 12V.havuz ampulü
Yüksek güçlü.
Uzun ömürlü düşük maliyetli havuz ampulü.

 

EK BİLGİLER / HATIRLATMALAR

Ampul, 12 Volt besleme ile çalışmak üzere tasarlanmıştır.
Lütfen kullanmayı düşündüğünüz yedek ampulün, eskisi ile aynı değerlere sahip olduğundan emin olunuz,
arzu ettiğiniz takdirde yardım için eski ampulünüze veya havuz lambası armatürünüze ait bir ürün kodu veya resim ile bize ulaşabilirsiniz.
Halojen havuz aydınlatma ampulleri yüksek ısı üretmeleri sebebiyle deneme amaçlı dahi olsa asla su dışında çalıştırılmamalıdır.