20 Yıllık Tecrübemiz ile Sizlere Sorunsuz Hizmet Veriyoruz..!

Açılış- Kapanış : 08:00 - 20:00

Sizlere Kesintisiz Hizmet Sunuyoruz.

Garantili Ürünler

Sorularınız için Tıklayınız.

0850 888 11 48 | 0850 888 40 48

Müşteri Hizmetlerimiz

Hakkımızda

Hikayemiz

22 Yıllık Tecrübe ile Sizlerleyiz...!

Havuza dair ne varsa e-havuzmarket.com’da. Kaliteyi ucuza almanın en kısa yolu e-avuzmarket.com 1995 senesinde havuz sektöründe başladığı kariyerinde 23 senedir yükselmeye devam ediyor. Havuz malzemeleri denince ilk akla gelen e-havuzmarket.com müşteri memnuniyetiniön planda tutması nedeniyle çok kısa sürede tüm yurt çapında geniş bir müşteri kitlesine ulaştı. Havuzile alakalı akla gelen her türlü malzemenin tedarik ve satışını gerçekleştiren e-havuzmarket.com bünyesinde bulundurduğu markalar astral,bs pool,atlas,gemaş,tüm,omega,maytonics dolphin,anteck,selen kimya,agora kimya,ve binlerce ürünü il ve ilçe gözetmeksizin müşterilerininkapılarına kadar teslim etmektedir.

RGB Led Havuz Aydınlatma Lambaları

Havuz aydınlatma sistemleri olarak kullanılan RGB aydınlatma sistemleri otomatik renk dönüşüm özelliğine sahip olan senkronizasyonlu havuz lambalarıdır. Led sistemler olarak kullanılan ve birbirinden farklı aydınlatma renklerine sahip olan RGB led havuz aydınlatma lambaları 56 rgb ışık gücü ve 2000 lumen ampullü ışık şiddetine sahip olan 30 watt ile çalışan aydınlatma lambalarıdır. Özel havuz aydınlatmalarında, süs havuzlarında, yüzme havuzlarında ve profesyonel havuzlarda kullanılan rgb led havuz aydınlatma armatürleri ile kusursuz görünen havuzlara sahip olabilir,, istediğiniz havuz süslemesini sadece ışık ile yapabilirsiniz.

Havuz aydınlatma sistemleri olarak kullanılan rgb led havuz aydınlatma lambaları kapalı ve açık havuzlar için özel ışık şiddetlerine sahip olacak şekilde üretilmektedir. Kapalı alanlarda yer alan havuzlar için gözü yormayacak ışık şiddetine sahip olan lambalar aynı zamanda süs havuzlarının renklendirilmesinde kullanılmaktadır. Süs havuzlarını ekonomik bir şekilde süslemek ve zarif havuz süslemeleri yapmak için tercih edilen rgb led lambalar hem ekonomik enerji tüketimi hem de ekonomik fiyatları ile havuz projelerinde en fazla tercih edilen lamba tüleridir.

Kaliteli, Güvenilir, Sorunuz Hizmet...!

“Havuza dair ne varsa” sloganıyla yola çıkan e-havuzmarket.com havuz konusunda akla gelebilecek her türlü ihtiyacı en ince parçasına kadar düşünerek temin etmektedir.

0850 888 11 48

Çalışma Saatlerimiz

Pztesi- Cmtsi: 08:00 - 21:00

Pazar: Kapalı

Sunday: 11:00am-6:00pm

22 Yıllık Kesintisiz Hizmet

Havuz sahipleri, gün içerisinde kullanılırken eğlenilen havuzlardan artık gece de en iyi şekilde istifade edebilmenin yollarını aramaktadır. Gerek davet gerekse yüzme için havuzlardan gece de faydalanabilmenin en doğru yolu havuz aydınlatma sistemlerini kullanmaktır.

Kampanyalar ve Bizden Haberdar Olun!

Kampanyalarımızdan ve indirimlerimizden faydalanmak bilgi sahibi olmak için lütfen e-bültenimize kayıt olun.