20 Yıllık Tecrübemiz ile Sizlere Sorunsuz Hizmet Veriyoruz..!

Açılış- Kapanış : 08:00 - 20:00

Sizlere Kesintisiz Hizmet Sunuyoruz.

Garantili Ürünler

Sorularınız için Tıklayınız.

0850 888 11 48 | 0850 888 40 48

Müşteri Hizmetlerimiz

Hakkımızda

Hikayemiz

22 Yıllık Tecrübe ile Sizlerleyiz...!

Havuza dair ne varsa e-havuzmarket.com’da. Kaliteyi ucuza almanın en kısa yolu e-avuzmarket.com 1995 senesinde havuz sektöründe başladığı kariyerinde 23 senedir yükselmeye devam ediyor. Havuz malzemeleri denince ilk akla gelen e-havuzmarket.com müşteri memnuniyetiniön planda tutması nedeniyle çok kısa sürede tüm yurt çapında geniş bir müşteri kitlesine ulaştı. Havuzile alakalı akla gelen her türlü malzemenin tedarik ve satışını gerçekleştiren e-havuzmarket.com bünyesinde bulundurduğu markalar astral,bs pool,atlas,gemaş,tüm,omega,maytonics dolphin,anteck,selen kimya,agora kimya,ve binlerce ürünü il ve ilçe gözetmeksizin müşterilerininkapılarına kadar teslim etmektedir. 200 Tl üzerinde alışveriş yapıldığında kargo ücreti alınmazkenmüşteri memnuniyetini hedefleyen e-havuzmarket.com ürünleri konusunda hızlı ve kolay iade garantisi vermektedir. Ürün yelpazesine alıp siz değerleri müşterilerine sunarken her bir ürünün %100 orijinal ve sağlıklı olmasına da çok fazla özen göstermektedir. En kaliteli ve etkili ürünleri en hesaplı ve her keseye uygun olacak şekilde temin ederek satışa sunmaktadır. Siz de şu an havuz aydınlatma, havuz kimyasallarıhavuz robotları, ekolojik havuz sistemleri ve havuz ekipmanları vb. havuz malzemeleri edinebilmek için en güvenilir, en tecrübeli, en uygun fiyatlı ve en sağlıklı ürünleri bulabileceğiniz yerdesiniz.

Havuz sahipleri, gün içerisinde kullanılırken eğlenilen havuzlardan artık gece de en iyi şekilde istifade edebilmenin yollarını aramaktadır. Gerek davet gerekse yüzme için havuzlardan gece de faydalanabilmenin en doğru yolu havuz aydınlatma sistemlerini kullanmaktır. Zevkinize ve havuzunuzun büyüklüğüne göre havuz ampulleri beğenebilir ve beğendiğiniz havuz lambaları kolaylıkla kapınıza kadar gelebilir. Modern bir havuzunuz varsa ya da havuzunuza şık bir görünüm kazandırmak istiyorsanız, günümüzde kullanıcıların neredeyse hepsinin tercih ettiği LED havuz lambaları farklı boyut ve renk seçenekleriyle sizin en büyük yardımcınız olacaktır. Sizin ihtiyacınız LED havuz lambaları değil de havuz trafoları, havuz lambaları ya da süs havuzu aydınlatma seçenekleri ise yine en doğru ve en hesaplı yerdesiniz. Şık ve modern bir havuz zaman içerisinde havuz bakımı ile desteklenmezse her geçen gün hijyen ve dış görünüş açısından tehlikeli noktalara gelecektir.

Çevresel etkenlere nasıl ve ne kadar maruz kaldığının yanı sıra kullanım miktarı da havuzun temiz kalma süresini etkileyen faktörlerdir. e- havuzmarket.com ‘da farklı seçenekleri ile geniş bir yelpazeye sahip olan havuz kimyasalları; ve havuz ilaçları; havuz bakım kimyasalları başta havuz kloru sıvı dezenfektan sıvı klor ve pH değeri konusunda etkili olanlar ile “havuz yosun önleyici” “havuz parlatıcı” olmak üzere size en sağlıklı ve en uygun fiyatlı temizlik ve hijyen garantisi verir. Selenoid havuz kimyasalları ve wtr havuz kimyasalları fiyatları olmak üzere iki ayrı başlık altında toplanan ürünler size havuz filtre temizleyici ile başlayıp ayak dezenfektanı seçeneklerini de kapsayan geniş bir katalog sunuyor.Rutin havuz bakımı yapmak da havuzunuzun her zaman ışıl ışıl ve temiz görünmesini sağlayacaktır.Dış görünüşü sağlıklı olmayan bir havuzun sağlıklı olması düşünülemez. Ancak içi su dolu bir havuz zemini düzenli olarak bir insan tarafından nasıl temizlenebilir ki? Ya da bu temizlik ne kadar sürer? Bu konularda net çözümler bekliyorsanız havuz robotları konusunu bir düşünmelisiniz. Dolphin havuz robotu; ev havuz robotları ve olimpik havuz robotları otomatik havuz temizleme robotları seçenekleri ile fiyat ve kapasite açısından farklılık gösterirken zodiac havuz robotları da havuz temizliği açısından sizi büyük bir yükten kurtarabilir. Çevreye duyarlıysanız ve havuz suyunun zayi olmasını istemiyorsanız, havuz bakımı ve temizliği için kullanılması gereken kimyasalları düzenli olarak kullanamıyor ya da masraflarından kurtulmak

Kaliteli, Güvenilir, Sorunuz Hizmet...!

“Havuza dair ne varsa” sloganıyla yola çıkan e-havuzmarket.com havuz konusunda akla gelebilecek her türlü ihtiyacı en ince parçasına kadar düşünerek temin etmektedir. Kaliteden ödün vermeden, uzun ömürlü ve ihtiyaçlara cevap verebilecek şekilde dizayn edilmiş havuz merdivenleri, savak kanal kenar ızgaraları, havuz ızgarası, havuz ızgara köşe parçaları,havuz suyu test malzemeleri ve havuz sarf malzemeleri vb. size sadece bir tık uzaklıktadır

0850 888 11 48

Çalışma Saatlerimiz

Pztesi- Cmtsi: 08:00 - 21:00

Pazar: Kapalı

Sunday: 11:00am-6:00pm

22 Yıllık Kesintisiz Hizmet

Havuz sahipleri, gün içerisinde kullanılırken eğlenilen havuzlardan artık gece de en iyi şekilde istifade edebilmenin yollarını aramaktadır. Gerek davet gerekse yüzme için havuzlardan gece de faydalanabilmenin en doğru yolu havuz aydınlatma sistemlerini kullanmaktır.

Kampanyalar ve Bizden Haberdar Olun!

Kampanyalarımızdan ve indirimlerimizden faydalanmak bilgi sahibi olmak için lütfen e-bültenimize kayıt olun.